Zo dat is weer voorbij.
We zijn met zijn allen om en om een beetje aan het kwakkelen. Het gaat maar niet weg.
Momenteel zijn we een buikloopje aan het doorgeven kom ik net vanmiddag achter.
Edwin begon van de week al. Gisteren Sabine (dat is niet echt te achterhalen waar het bij haar vandaan komt maar het vermoeden is er wel) en nu ben ik aan de beurt. Nou is het geen nationale leegloop, maar ik heb wel kramp (of zouden het solidariteitsnaweexc3xabn zijn, hahaha)
Nou ja er is een hoop gebeurd en niet gebeurd.
We waren natuurlijk weer veel bij Naomie (en ook bij Hannie en Bas natuurlijk
)
Zaterdagochtend even met zijn allen en ik kwam zaterdagmiddag even een paar beha’s brengen om te passen(alle oude daar knalde ze uit, mijn kleine zussie, oeps) Ik kan er twee weer terugbrengen maar de uiertjes hebben weer wat lucht
. ’s Middags wilden we gezellig gaan feesten in Wormerveer . Maar helaas gooide Sabine halverwege roet in het eten (nou ja roet, de klinkers zijn hetzelfde). Lekkere knoieboel. Dus we zijn maar thuis gebleven. We waren al niet zo vroeg. Nou ja ’s avonds moesten Edwin en ik naar Jonas en Sandra (Jan en Lida waren stiekem met vakantie vertrokken) We hebben ipv gecatand lekker even bijgekletst. Was erg gezellig. Oma lag lekker op de bank te slapen toen we thuis kwamen.
Vergeet ik nog een mijlpaaltje, Sabine beet op een muisje en toen begon de tand heel erg te bloeden. Ze schrok er van. Daarom trok ze hem er maar even uit zelf. Stoer hoor.
!
En natuurlijk is de rijke tandenfee weer langsgekomen.
Zondagochtend een hoogtepunt. Ik ga daar ff een java-albumpje van maken maar niet meer vanavond. Ga vroeg (zo….mogelijk) slapen. Sabine mocht Naomie in bad doen en daarna heeft ze met Angeliene (de kraamhulp, of de zuster zoals Sabine haar steeds noemt) appelflappen gemaakt. Ze waren heerlijk. ’s Middags weer aardig “geknutseld”. Komt ook nog in beeld. Ik heb zelfs de site van Naomie niet bijgewerkt vandaag. Het was weer de hoogste tijd voor “Sabinieuwtjes”.
Ik ga pitten. Toedeloe
Morgen gaan we weer vrolijk aan de slag.
Mooie web-log heb je. Ik heb zelf een zoontje met het downsyndroom. Ik kom zeker nog eens terug om wat uitgebreider te lezen, want ik ga zo naar bed. Groetjes van Anita π
Tja je kan het er erg druk mee hebben met die websites. Wordt het tijd voor een professioneel content management systeem ? Jammer dat we jullie niet te gast hadden zaterdag maar we halen het wel in. Alles weer een beetje op orde? Groetjes Iv
Bedankt voor je berichtje op mijn web-log. Het is allemaal wel heel erg traag of wel liggen eruit. Hoop dat het snel verholpen is. Slaap lekker straks. En het doet me goed zoveel lieve berichten te krijgen. π
pfff tis te hopen dat die buikloop weer snel over is….en flink dat ze zelf dr tand eruit heeft gehaald hoor
Wat goed zeg van Sabine dat ze zo die tand eruit haalde! Maaruh…ze beet op een muisje?! Dat griezelfeestje was toch al voorbij π Beterschap allemaal!
Hahaha lolbroek. Die griezeltjes komen over een paar maanden ook bij jullie spoken π op de beschuitjes
nog 55 dagen om precies te zijn π π Gelukkig heb ik (nog) geen losse tanden, hahaha