Van de kaart

Het is niet te geloven, maar (naar ik vermoed) een stel pubers hebben mij met hun pesterijen zelfs aan het huilen gekregen. Ik ben helemaal van de rel.
Ik kreeg net een excuus in het gastenboek eerst begreep ik er niks van, maar omdat ze een kennisnetsite hebben keek ik eens op de kennisnetsite die ik eens uitgeprobeerd had en ja hoor. Wat een taal. Ik vraag me af wat voor een types dat nu toch zijn.
Kijk voor de “gein” maar eens op haar kennisnetsiteje ond3er het gastrenboek (van 2 en 3 mei) Je weet niet wat je leest. Ik heb op hun reactie in het gastenboek ook meteen een commentaar geplaatst. Of ik daar nou goed aan doe weet ik niet maar ik kan het ook niet voor me houden. Bah, nu is mijn hele avond verpest.

9 reacties

  1. Ik heb even gekeken Dinie, te triest voor woorden, wat hebben ze daar nou aan, En ook al zijn het pubers, die hebben dan echt geen manieren geleerd moet ik zeggen. Ik vind dit echt erg voor je Dinie, kan me voorstellen dat je hele avond verpest is, dat soort dingen blijven echt hangen in je hoofd. Sterkte ermee en probeer er boven te staan al is dat makkelijker gezegd dan gedaan, dat begrijp ik maar al te goed. Knuf van Anita en de rest van De Bijltjes

  2. Diep triest dat je hier aan bloot staat. Jammer dat mensen niet beseffen dat er achter die internetpagina’s echte mensen leven, al ben ik niet zeker of er dan geen beledigingen zouden zijn. Dinie, schrale troost dat geen enkel weblog hieraan ontkomt, tegen dit soort ongein is maar 1 mogelijkheid: blocken, comments verwijderen en zoveel mogelijk proberen dat vervelende deel van de mensen links te laten liggen. Want voor de rest van je lezers ben je veel waard.

  3. Hoi Dinie,

    Kan me voorstellen dat je er van slag van bent. Probeer het nu verder te negeren. Ze zijn het niet waard. Wat een kinderachtig gedrag.
    Zo’n leuke site. Vooral doorgaan hoor. Wij gaan donderdag voor de eerste gesprekken naar school. Ben beniewd. Klopt het dat ze dan op kamp zijn ??

  4. Laat je niet op de kast jagen. De reakties verwijderen en geen commentaar leveren….jij houdt dat langer vol dan hun. Is hun plezier zo weg…..Ik gooi ook wel eens reakties weg…..het is mijn site en ik bepaal wat er op komt en niet hun. Ze weten gewoon niet wat voor kanjers jullie zijn…..wij wel 😀

  5. Walgelijke strontvliegen heb je blijkbaar overal. Echt te misselijk voor woorden. Ik ben erg kwaad, en verdrietig tegelijk en kan je goed begrijpen Dinie.
    Knuffels van Paulien

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.