Opa 62, dansen, klimmen en file

Vandaag was het weer een druk dagje voor Sabine. Niet alleen moest ze naar school, maar ’s middags moesten we ook nog rolstoeldansen op opa Wilfried zijn verjaardag. De dansles ging prima. Ze deed vanaf het begin vol enthousiasme alleen mee en wist bijna alles nog. Bij een nieuw dansje was ze af en toe even de weg kwijt want ze was meer naar mij aan het zwaaien dan aan het opletten. Ze deden het allemaal uitstekend. Het is geweldig om naar te kijken. Alle kinderen genieten. (en dus de mama’s ook). Na het dansen wilde ze nog graag een bloemetje voor opa kopen. We zaten ook nog midden in de file op de terugweg. Er was een vrachtwagen met teer gekanteld bij de Coentunnel en iedereen moest een andere (de onze dus) route nemen. Om vier uur viel het nog wel "mee", maar Edwin is nu net pas thuisgekomen. Hij is wat langer blijven werken want om een uur of 6 stond er 21 km op de A9. Sabine was bekaf toen we bij opa en oma aankwamen. Gelukkig staat opa’s bed nog steeds in de woonkamer en kon ze even heerlijk tv kijken. Laura is haar grenzen aan het verleggen, ze klimt overal op. Ze valt ook heel veel en zit regelmatig onder de blauwe plekken. Vaak ook nog op haar wang. Mijn vader werd vandaag alweer 62 jaar. Hij liet zich zowaar een "happy birthday kroontje" opzetten.

voor de afwisseling een keertje een gif animatie gemaakt maar dat komt de kwaliteit zeker niet ten goede, en het is nog een "zwaar" plaatje ook (1020 kb)

15122006 gifplaatje vervangen door bucketwidget

5 reacties

  1. Dag lieve Sabine.. wat kun je ontzettend mooi dansen.. De eerst volgende keer als ik je weer zie dan wil ik ook met je dansen !!

    liefs mandy
    (en Co)

    ps.. wij hebben ook weer een bloggie.. linkie staat hierboven..

  2. Gefeliciteerd met je vader en opa. Volgens mij een vrolijke opa. Leuk dat rolstoeldansen. Sabine doet het goed. Laura is een mooi kind en ook erg onderdnemend zo te zien. 🙂

  3. Hartstikke leuk die gifanimatie. Moet je vaker doen. Hoewel je site eigenlijk al niet mooier kan. Heerlijk al die foto’s, beter dan een stripboek 😀

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.